Передзамовлення!

Вперше в Україні
«Чорні запорожці» Валентина Сім'янцева

Полк Чорних запорожців - легендарний підрозділ Армії УНР, що вкрив себе славою у незліченних боях.

Під ноги їхніх коней лягали і червоні ганчірки більшовиків, і триколори білогвардійців, а командування гордо називало їх найбоєздатнішою частиною української армії.

Валенти Сім'янцев — родом із Харківщини, з 1918 року служив в українській армії, учасник Першого Зимового походу, лицар Залізного хреста Армії УНР.

П'ять унікальних рис цієї книги:

⚡ ️Романтика кавалерії. Так, цей рід військ упродовж століть був овіяний особливою романтикою. Єдність вершника з конем. Близькість до супротивника, яку давала холодна зброя, навіть у часи вогнепальної. Стрімкі нальоти і далекі рейди.

⚡ ️Безкрайність степу. Партизани у лісах, повстанці у ярах та горах - усе це проговорено сотні разів, про це є тисячі книг. А ось про безкрайній степ... Просто любити гори - вони величні, а спробуйте полюбити степ за його безкрайність.

⚡ ️Жага до життя. Цілий розділ присвячений тифу, що косив українську армію і завдавав втрат набагато більших за комуністів. Сім'янцев сам пережив тиф, відчував гарячку хвороби, марив у палаті для тих, що вже конають, кілька днів тренувався, щоб встати з ліжка та дійти до медсестри, що роздавала кашку.

⚡ ️Невизначеність втечі. Хворий на тиф Валентин потрапив до більшовицького полону. Щойно одужав почав планувати втечу. Ні, не додому, до мами й тата, до рідної Слобожанщини. Він утікав до назад до української армії. Через лінії фронту. Вагонами, бричками, з допомогою звичайних селян, повз більшовицькі патрулі та блокпости. І зрештою він таки повернувся до української армії.

⚡ ️Козацький дух. Він пропитує книгу крізь кожен рядок, кожне слово, кожну літеру. У ставленні до побратимів. У жартах і забавках. У ставленні до життя і, звісно, смерті. Від рішення воювати за свою Батьківщину до мрії ще повернутися. Сильний, потужний, вільний козацький дух, що б'є струменем і у відблиску шаблі, і в посмішці у вуса, і у посвисті кулі біля вуха.

  • Кількість сторінок: 464
  • Жанр: Мемуари
  • Обкладинка: Тверда
  • Уже передзамовлено: 503
Ціна книги за передзамовленням:

150 грн 200 грн

Придбати книгу за вигідною ціною 👇

Замовити

Що таке передзамовлення?

Передзамовлення – це коли Ви купуєте книгу за нижчою ціною, поки вона ще друкується. Тобто ви купуєте її зараз за ціною 150 гривень, замість 200 гривень, а ми надсилаємо її 23 квітня. Навіщо це нашому видавництву? Ми таким чином закриваємо питання оплати друку, поки книга ще не вийшла. Навіщо це вам? Ви купуєте книгу зі знижкою і отримуєте її одним із перших, хіба це не приємно? Передзамовлення можливе тільки з передплатою, тож якщо питання оплати книги при отриманні для вас принципове, дочекайтесь її виходу і замовляйте за ціною без знижки.

ОРІЄНТОВНА ДАТА ВИХОДУ КНИГИ - 23 КВІТНЯ

І про нас

Видавництво «Пропала грамота» — це сага про якісну літературу, що лунатиме з кожним днем гучніше і гучніше.

Видавництво «Пропала грамота» — це поема про цінності, кожен рядок якої врізається у серце і назавжди лишається у пам’яті.

Видавництво «Пропала грамота» — це і пісня, і незліченність її реміксів у пошуках досконалого.

Якщо ж віддаєте перевагу конкретиці перед поетичними образами, то ми — видавництво, що спеціалізується на мілітарній, історичній та світоглядній літературі. Наші книги не розкажуть вам, як мотивувати себе встати з дивану, але точно надихнуть на щось цікаве та карколомне.

Ми у соцмережах: