Доступні способи оплати:

Оплата карткою

Попередня оплата замовлення. Умови оплати будуть доступні після оформлення замовлення - на сторінці статусу замовлення та в листі на вказану електронну пошту.

Звертаємо увагу на те, що в разі вибору доставки товарів Укрпоштою чи адресною доставкою Новою поштою, а також при бажанні подарувати книгу для армії, під час оформлення замовлення буде доступна тільки попередня оплата товару.

Післяплата

Готівковий розрахунок накладним платежем у відділенні Нової пошти.

Звертаємо увагу на те, що за послугу накладного платежу компанія Нова пошта бере додаткові кошти (20 грн + 2% від загальної суми замовлення). Видавництво отримує від Нової пошти тільки суму вартості товарів у посилці.

Способи доставки:

Нова пошта - на відділення або кур'єром

Доставка у відділення Нової пошти доступна з після- чи передплатою. Адресна доставка Новою поштою доступна з передплатою.

Доставку за тарифами Нової пошти сплачує отримувач під час одержання посилки у відділенні або за адресою.

Відправка замовлень Новою поштою - протягом 1-2 днів із моменту замовлення та/або здійснення оплати (зазвичай швидше 😉).

Укрпошта

Доставка у відділення Укрпошти доступна з передплатою (до вартості замовлення включається вартість пакування посилки у відділенні Укрпошти - 10 грн).

Вартість доставки за тарифами Укрпошти сплачує отримувач під час одержання посилки у відділенні.

Відправка замовлень Укрпоштою - протягом 3 днів із моменту здійснення оплати (зазвичай швидше 😉).

**Якщо Ви бажаєте оформити доставку наших товарів за кордон, будь ласка, напишіть нам у Facebook або на propalahramota@gmail.com.

Самовивіз - доступно тільки у Києві

Самовивіз здійснюється із Книгарні-кав'ярні "Zakapelok" за адресою м. Київ, вулиця Верхній Вал, 62.

Після оформлення замовлення ви можете одразу забирати його з книгарні, не чекаючи нашого дзвінка, - усі книги в наявності.

Map

Повернення товару:

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»" друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.

Якщо ж Ви виявили поліграфічний брак нашої продукції (розмазана чи непродрукована фарба, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів або їхнє повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту тощо), за вашим бажанням, ми можемо здійснити обмін книги на відповідний товар належної якості або повернемо Вам кошти у розмірі вартості повернутої продукції.

Повернути браковану книжкову продукцію можна протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід написати нам на пошту propalahramota@gmail.com. Після отримання й опрацювання листа ми обов'язково зв'яжемося з Вами. Повернення бракованої продукції здійснюється за наш рахунок. Ми обміняємо книгу на іншу або повернемо Вам кошти в розмірі вартості повернутої продукції лише після отримання продукції з елементами поліграфічного браку.

Ми не надсилаємо книги з механічними пошкодженнями! Тож, будь ласка, перевіряйте Ваші посилки при отриманні у відділенні служби доставки і в разі виявлення механічних пошкоджень звертайтеся до представників служби доставки, але також повідомте нас про такий випадок листом на пошту propalahramota@gmail.com.